Teneryfa nurkowanie z żółwiami

Teneryfa nurkowanie z żółwiami

Polska Baza Nurkowa na Teneryfie Diving Atlantis, organizuje niesamowitą przygodę dla amatorów podwodnego świata. Niezależnie od wieku, umiejętności pływania i kondycji fizycznej, każdy może wziąć udział w podwodnej wycieczce aby zobaczyć z bliska wielkie kanaryjskie żółwie. Takie nurkowanie na pewno zapadnie w pamięci na długie lata.

Podczas krótkiego szkolenia uczestnik programu  posiądzie wiedzę niezbędną do pierwszego nurkowania w życiu. Każdy nurkuje pod indywidualną opieką Instruktora nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym. Największą atrakcją tej wycieczki podwodnej jest towarzystwo morskich żółwi. To bardzo towarzyskie i przyjacielskie stworzenia, które same podpływają do człowieka. Chętnie towarzyszą nurkom i nie unikają kontaktu fizycznego. Dodatkowo w przejrzystej ciepłej wodzie Teneryfy pływa wiele gatunków ryb. Zobaczyć można również płaszczki, ośmiornice, kraby, mureny, rozgwiazdy i wiele innych. Instruktorzy wykonują podwodne zdjęcia, które są znakomitą pamiątką z wakacji i pierwszego nurkowania.

Szczegółowe informacje na temat wycieczek i usług Polskiego Centrum Nurkowego znajdziecie na stronie www. Przebywając na Teneryfie nie zapomnij zrobić czegoś ekscytującego.

© 2015, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin