Czy wiesz że przysługuję Ci zwrot podatku z Austrii?

zwrot podatku z AustriiJak większość młodych Polaków tak i ja wyjechałem zagranicę, aby „dorobić” trochę na przyszłość gdyż w Polsce z moim wykształceniem i doświadczeniem nie zarobiłbym tyle jak zagranicą. Myślałem o tym dość długo starałem się rozplanować jak to będzie wyglądało, ale w końcu zdecydowałem się na ten krok. Przebywałem w Austrii parę lat, co dało mi możliwość zarobienia dobrych pieniędzy. Po paru latach postanowiłem jednak wrócić do Polski.

Z wyjazdu byłem bardzo zadowolony, gdy wróciłem był to okres wypełniania PIT-ów do polskich urzędów skarbowych, zacząłem się zastanawiać czy przysługuje mi zwrot  podatku z Austrii? Pytałem znajomych czy wiedzą coś na ten temat, jednak nikt nie umiał dokładnie określić czy taki zwrot mi się należy. Zacząłem szukać w internecie dokładniejszych informacji okazało się iż należy mi się zwrot podatku z Austrii i dodatkowo nie jest go tak trudno odzyskać. Chodź na początku wydawało mi się to dość trudne i skomplikowane, jednak na szczęście nie zostałem z tym wszystkim sam.

Wystarczyło tylko skontaktować się z rzetelną i wiarygodną firmą, która zajmuje się właśnie zwrotami podatkowymi nie tylko z Austrii, ale również z innych państw Unii Europejskiej. Przygotowałem potrzebne papiery, między innymi ksero dowodu osobistego i podałem do firmy. Niczym nie musiałem się zajmować, nawet moją nie najlepszą znajomością języka angielskiego. Zwrot przyszedł po około 3 miesiącach od daty wysłania wniosku. Wszystkim serdecznie polecam takiego typu rzetelne i wiarygodnie firmy. Jeżeli ktoś spotka się z pojęciem zwrot podatku z Austrii lub zwrot z innych krajów Unii Europejskiej niech się nie przeraża, tylko zgłosi się do odpowiedniej rzetelnej firmy i kłopot z głowy.

© 2013, pozycjaseo. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

pozycjaseo