Szkolenia Strzeleckie GotoShoot

Szkolenia Strzeleckie GotoShoot

Uważasz, że umiejętności strzeleckie wpłyną na twoją poprawę bezpieczeństwa ale nie wiesz jak zacząć? Jest to prostsze niż sądzisz. Obecnie w każdym większym mieście są strzelnice. Najlepiej wygląda to w Krakowie, gdzie szkolenia strzeleckie realizuje Gotoshoot. Pracuje tam kadra składająca się z byłych i aktualnych żołnierzy sił specjalnych. Ich umiejętności są naprawdę imponujące a co ważniejsze, swoją wiedzę potrafią przekazać nawet laikowi.

Nauka strzelania Kraków to więc bardzo ciekawa oferta. Jednak jeśli organizujecie wieczór kawalerski lub imprezę integracyjną w swoim mieście, instruktorzy z Gotoshoot gotowi są dojechać na wybraną przez was strzelnicę i podzielić się tam z wami swoją wiedzą. Nie stanowi to dla nich problemu. Jednak w takich przypadkach cena ustalana jest indywidualnie. Na strzelnicy Gotoshoot spróbować swoich sił można strzelając z broni krótkiej, długiej lub automatycznej. Myli się jednak ten, kto sądzi, że tylko mężczyźni odwiedzają to miejsce. Coraz więcej kobiet uczy się strzelać, wykupuje nawet kursy przygotowanie do egzaminów na pozwolenie na broń. To są nie tylko młode kobiety, to również kobiety w bardziej zaawansowanym wieku. Oczywiście nadal większość to panowie, którzy chcą zdobyć umiejętności pozwalające chronić bliskich w przypadku zagrożenia.

Kursy strzeleckie to dla nich nie tylko strzelanie do celu ale również wyćwiczenie hartu ducha i wyrobienie wielu ważnych nawyków, które zapewniają bezpieczeństwo w styczności z bronią palną. Jednak odwiedzając stronę www.gotoshoot.com przekonacie się państwo, że ich oferta jest jeszcze bardziej rozbudowana. Poza kursami strzeleckimi i strzelaniem do rzutek oferują również specjalistyczne kursy dla pracowników ochrony, kursy linowe, kursy ratownicze. Kurs dla pracowników ochrony uprawnia dodatkowo do uzyskania wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Ośrodek na wszelkie uprawnienia szkoleniowe dlatego jego zaświadczenia i certyfikaty honorowane są przez MON i MSWiA. Ciekawszym elementem oferty jest możliwość urządzenia na strzelnicy imprezy integracyjnej, wieczoru kawalerskiego lub innej grupowej uroczystości w dość oryginalnym klimacie. Imprezy takie to przede wszystkim nauka strzelania do celu ale również możliwość wysłuchania ważnych wskazówek od instruktorów w luźniejszej formie. Nie brakuje również szwedzkiego bufetu.

© 2019, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin