Wycieczki do Częstochowy

Wycieczki do Częstochowy

Nie wiesz jak uatrakcyjnić pobyt w Polsce swojego zagranicznego kontrahenta lub znajomego? Zabierz go na wycieczkę do Częstochowy. Wielu biznesmenów ceni sobie przedsiębiorców, którzy wykazują przywiązanie do tradycji i kultury swojego kraju. Zabierając go w miejsce najbardziej słynnego kultu Maryjnego, z pewnością zyskasz uznanie. Zresztą obroni się samo miejsce, tak jak obroniło się przed potopem szwedzkim.

Jasna Góra w Częstochowie to bowiem szczególne miejsce, nie tylko z uwagi na samą wiarę chrześcijańską ale również a może głównie ze względu na historię tego miejsca oraz zabytki. Szczególnie warte uwagi miejsca to oczywiście Bazylika Jasnogórska oraz Kaplica Matki Boskiej z najsłynniejszym świętym obrazem, ale warto zwiedzić również Arsenał, Skarbiec czy Salę Rycerską. Jak zorganizować taka wycieczkę? Najlepiej jak najbardziej komfortowo i z klasą. Najlepiej zarezerwować turę w krakowskiej firmie transkrakow.pl. Na co najmniej 7 dni wcześniej rezerwuje się wycieczkę w ramach której mamy opłacony samochód dopasowany do ilości pasażerów, oraz kierowce, który w sposób bezpieczny dostarcza klientów do Częstochowy i przekazuje pod opiekę przewodnika, chyba, że klient zdecyduje się na indywidualne zwiedzanie.

Po zwiedzaniu można zrobić sobie chwilę przerwy a dopiero później kierowca zabierze grupę z powrotem do Krakowa i dowiezie na wskazany adres. Czas takiej wycieczki to w sumie około 8 godzin, z czego 1,5 h to czas przeznaczony na zwiedzanie atrakcji Jasnej Góry. Nie ma chyba osoby, na której taka wycieczka nie zrobiła by ogromnego, pozytywnego wrażenia. Warto dodać, że przejazd odbywa się bardzo komfortowymi autami marki Mercedes lub w przypadku większych grup – Man. Kierowca jest zawsze ubrany w garnitur, uprzejmy i komunikatywny, porozumiewający się również w języku angielskim. Poza dostarczeniem pasażerów, jest otwarty na ich propozycje czy zapytania odnoszące się do mijanych miejsc czy innych potrzebnych informacji.

© 2017, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin