Chirurg Dziecięcy Robert Mieżyński

Chirurg Dziecięcy Robert Mieżyński

Obecnie coraz więcej osób poszukuje informacji o lekarzach w internecie. Zanim doczekamy się wizyty w ramach NFZ, prześwietlamy lekarza w ten sposób, ewentualnie poszukujemy możliwości zapisania się na wizytę prywatną. Dzieje się tak szczególnie w takich przypadkach, gdy schorzenie lub problem nie jest zagrażający życiu, lecz dla nas jest trudny do zniesienia.

Jeżeli chodzi o chirurgię dziecięcą w Krakowie bardzo cenionym specjalistą jest doktor medycyny Robert Mieżyński. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie o specjalizacji I i II stopnia chirurgii dziecięcej. Pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie na oddziale chirurgii. W internecie można znaleźć informację na temat odbytych przez niego szkoleń min : „Chirurgia urazowa u dzieci”, „Pediatria praktyczne, wybrane zagadnienia neuropediatryczne”, „Wady wrodzone powłoki brzusznej u dzieci”, „Rany kąsane twarzy u dzieci”, „Przepuklina przeponowa u noworodka”, a także szkolenia z zakresu chirurgii ręki, mikrochirurgii, leczenia oparzeń.

W świecie medycznym dr. Mieżyński jest uznanym i cenionym specjalistą, jest również członkiem wielu organizacji medycznych takich jak: Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Jest on również członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie chirurgii dziecięcej. W swojej pracy spotyka się często z bardzo trudnymi przypadkami, dlatego mimo specjalizacji w ogólnej chirurgii, robi dodatkowe w zakresie chirurgii ręki,  leczeniu oparzeń, mikrochirurgii, chirurg plastycznej i rekonstrukcyjnej.

© 2017, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin