Imprezy i Eventy filmowane z Drona

Imprezy i Eventy filmowane z Drona

Dla wielu osób drony to urządzenia wyglądające jak przerośnięte, metalowe pająki unoszące się w powietrzu zarówno w pionie, jak i poziomie. Możliwości ich są jednak znacznie większe. Stosuje się je w policji, wojsku, służbach granicznych, w budownictwie ale również sprawdzają się w przypadku nagrywania imprez plenerowych oraz uroczystości w większych salach. Korzyści są ogromne, przede wszystkim brak operatorów kamer, którzy przepychają się wśród zgromadzonych gości walcząc o jak najciekawsze ujęcia.

Dron unosi się w powietrzu, doświadczony operator bez trudu nim manewruje w dowolnym kierunku, na dowolnej wysokości. To znosi wiele ograniczeń min. tych związanych z tłumem, wśród którego operatorom kamer często trudno jest się poruszać. Dron przelatując cicho nad głowami zgromadzonych nie zakłóca uroczystości a za to zapewnia doskonałej jakości nagranie obrazu oraz dźwięku. Każdy dron poza kamerą o wysokiej rozdzielczości ma równie dobrej jakości mikrofony kierunkowe, które pozwalają na nagrywanie przemówień, występów czy po prostu tego, jak bawią się goście zgromadzeni na weselu, evencie czy imprezie integracyjnej.

Filmy z Drona

https://filmzdrona.pl/galeria-filmow.html

Oczywiście takie nagrywanie ma swoje plusy również dla naszej kieszeni. Jest to przedsięwzięcie łatwiejsze logistycznie. Nie wymaga bowiem zbyt wielkiego zaplecza dla ekipy nagrywającej ponieważ składa się ona przeważnie jedynie z operatora drona. Mniej zatrudnionych osób przekłada się na niższe koszty organizacji przyjęcia. Sam materiał filmowy z drona w tych przypadkach również jest ciekawszy zapewniając ujęcia nie tylko z boku, przodu lub tyłu filmowanych osób czy obiektu ale również zdjęcia z lotu ptaka, gdy dron unosi się wysoko nad filmowanym terenem, czy nawet zdjęcia panoramiczne, pokazujące okolice.

Niewielkie, dość zabawnie wyglądające urządzenie zapewnia doskonałej jakości materiał, filmowy i fotograficzny. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, jeśli za jakiś czas tylko drony będą wykorzystywane do nagrywania imprez. Przy swoich ogromnych możliwościach manewrowania, wzlotu do góry posiadają jeszcze jedną ważną cechę, są ciche i dyskretne. Dodatkowo, operator drona może wystarczyć za całą ekipę filmową na uroczystości ponieważ montaż materiału odbywa się i tak już po skończonej imprezie.

© 2019, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin