Każdy może osiągnąć sukces

Zawsze dobre pomysły mają początek w nas – wobec tego musimy o nie dbać. Współcześnie jest sporo alternatyw. Posiadamy komputery, stały dostęp do internetu oraz dużo innych możliwości, które udogadniają ludziom kontakt z pozostałymi. Niekiedy wystarczy jedynie stworzyć maila bądź najzwyczajniej porozumieć się z odpowiednią osobą i nasze idee przemieniają się w coś rzeczywistego.

Wielki sukces śląskiej firmy

Współcześnie polski rynek sprzedaży internetowej to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin biznesowych w Polsce. Wśród spółek, które w ostatnich latach odnotowały znaczący przyrost jest gliwicki software house Positive Power. To firma zajmująca się robieniem dedykowanych e-sklepów, systemów Business-to-Consumer, projektowaniem profesjonalnych witryn internetowych, aplikacji na urządzenia mobilne i równocześnie team leasingiem. Historia rzeczonej spółki zaczęła się ponad 10 lat temu i przekształciła się w firmę zatrudniającą ponad 80 pracowników.

Nowo powstałe odznaczenie w e-handlu

Pośród nowo powstałych wyróżnień na arenie handlu internetowym pojawiła się nagroda nadawana przez www.pb.pl. Klasyfikację przygotowała agencja badawcza, która specjalizuje się w robieniu badań w dziedzinie e-commerce. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody jest także software house Positive Power. W nadmienionym zestawieniu pod uwagę były brane firmy trudniące się sprzedażą w sieci, które w latach 2012-2013 zarejestrowały prężny przyrost. Głównym celem było wynagrodzenie zasadniczych graczy na naszym rynku e-handlu. W nadmienionym rankingu udział był darmowy.

© 2014, invisio. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

invisio