Przydomowe elektrownie wiatrowe Skystream

przydomowe elektrownie wiatroweEnergia odnawialna jest najlepiej rokującą przyszłością na zapotrzebowanie w XXI wieku. Nie musimy utwierdzać w tym, że to zapotrzebowanie wzrasta regularnie coraz bardziej, a zainteresowanie taką formą energii stało się przyjazne niemal każdemu gospodarstwu. Pozyskać ją możesz dla celów prywatnych jak i do zasilania obiektów przemysłowych. Warto na początek waszej drogi poznawania domowych elektrowni zaznajomić się z tematyką przydomowych elektrowni wiatrowych, czym są te konstrukcje, co mogą Ci zaoferować i jakiego typu elektrownie najlepiej zainstalować w gospodarstwie.

Przydomowe elektrownie wiatrowe

Przydomowe elektrownie wiatrowe jak dobrze wszystkim się kojarzy są to z reguły trzy płaty śmigieł (turbiny), które bez przeszkód mogą wytworzyć czystą energię – prąd. Najlepsze obecnie z osobistych przydomowych elektrowni jest ta o nazwie Skystream, dzięki której na 100% przejmiesz kontrolę nad wykorzystywaną energią, za którą nie zapłacisz nawet złotówki. Ta niezwykła turbina wiatrowa powstała za sprawą innowacyjnej technologii i pomysłowości naszych sąsiadów zza Atlantyku – Amerykanów umożliwiając dostęp do czerpania prywatnej energii elektrycznej. Po pierwsze znacznie przyczynisz się do ograniczania emisji CO2, a po drugie odcinasz się zupełnie od dostawców tradycyjnej energii. Ta certyfikowana przydomowa elektrownia wiatrowa ma aż 5-letnią gwarancję i spełnia takie naprawdę dobre kryteria. Są nimi statystki, które podają średnioroczną prędkość wiatru na poziomie min 4,5 m/s umożliwiająca zasilenie działki, o co najmniej 400 m2. Aby zainstalować typową przydomową elektrownię wiatrową wystarczy maksymalnie dwa dni nie wliczając oczywiście czasu przeznaczonego na wiązanie betonu. Prace polegają na pracach ziemnych do przygotowania fundamentu, oraz samej instalacji turbiny.

Elektrownie słoneczne

Jak wygląda to w przypadku elektrowni słonecznych?
Na pewno w procesie montażu nie trzeba brać pod uwagę robienia fundamentu, ponieważ elektrownia słoneczna go nie potrzebuje. Jej konstrukcja pozwala na swobodne zamontowanie na dachu lub na ziemi. Elektrownia słoneczna najlepiej współdziała w systemie hybrydowym tworząc idealne niewyczerpane źródło dostarczania energii.

© 2013 – 2014, darteye. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

darteye