Studenci na kajakach

Spływ kajakowy to doskonały pomysł na studenckie wakacje. Jest niedrogi, zapewnia niczym nie skrępowaną wolność i całe mnóstwo różnorodnych atrakcji. Wystarczy tylko zebrać ekipę, wybrać odpowiednie miejsce i już można się pakować. Jeśli to będzie pierwszy spływ, który organizujesz, zdecyduj się na którąś z prostych tras. Dzięki temu unikniesz ryzyka, że uczestnicy spływu szybko się zmęczą i odmówią kolejnych wyjazdów. Przy opracowywaniu trasy warto skorzystać z pomocy internetu.

W sieci dostępne jest całe mnóstwo gotowych tras kajakowych wraz ze szczegółowym opisem atrakcji, które możemy na nich spotkać. Wystarczy tylko wpisać hasło gdzie na kajaki w dowolną wyszukiwarkę internetową, by móc przebierać w szerokim wyborze ofert. Wśród licznych propozycji dla początkujących kajakarzy na szczególną uwagę zasługuje jezioro drawsko. Położone na malowniczym Pojezierzu Drawskim, kryje w sobie całe multum atrakcji. Urozmaicona linia brzegowa o długości aż 76 km zapewnia wspaniałe warunki do pływania kajakiem.

Miłośnicy pięknych widoków będą mogli rozkoszować się widokiem przyrody, nietkniętej ludzką ręką. Czysta woda zachęca do kąpieli, ale i do wędkowania. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a co najważniejsze koszt całej wyprawy obejmuje wyłącznie wynajem kajaków i kupno prowiantu.

Taka wyprawa na kajaki, oczywiście jesli jest dobrze zaplanowana – może przynieść młodemu człowiekowi mnóstwo radości! W końcu podstawą urlopu jest nie tylko frajda, ale i dobra organizacja wszystkiego, czego się podejmujemy w trakcie wyjazdu.

© 2011 – 2014, tralley. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

tralley

Ciekawe artykuły, informacje, nowości