Jak kupić mieszkanie ?

Wiem, że każdy kto miał do czynienia z formalnościami związanymi z kupnem, bądź sprzedażą nieruchomości, wie że nie jest to temat, który można ogarnąć zaledwie w kilka chwil. Przygotowanie się do kupna mieszkania często zajmuje nam o wiele więcej czasu niż sama sprzedaż. Oczywiście, można wybrać sobie mieszkanie, potem dogadać się z obecnym właścicielem, pójść do notariusza – jeden dzień i sprawa załatwiona.
Jednak, jeśli ktoś podchodzi do tego tematu dość poważnie, to zdaje sobie sprawę z konsekwencji swych decyzji i ma również na uwadze własne dobro, zrobi wszystko aby nie dać zapędzić się w kozi róg. Pułapek i pytań przy kupnie mieszkania jest całe mnóstwo: Jak kupić mieszkanie ? Jak należycie sporządzić umowę przedwstępną? Jaki jest koszt kupna nieruchomości ? Jaki podatek zapłacić ? Czy bardziej opłaca się zainwestować w mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego ? Skorzystać z usług pośrednika nieruchomości, czy działać na własną rękę? Jak obliczyć ratę kredytu ? Na te i o wiele więcej innych zagadnień, które związane są z kupnem twojego upragnionego mieszkania znajdziesz odpowiedzi właśnie  na naszej stronie, Dzięki temu poradnikowi krok po kroku, szybko i bezpiecznie nabędziecie wymarzone lokum.

Strona została podzielona na kilka podstawowych sekcji, które pozwolą Wam na łatwiejszą nawigację i odnalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania. Znajdziecie tutaj też pliki do pobrania, jak np. umowa kupna mieszkania (umowa przedwstępna) i inne. Liczymy, że spełni Wasze oczekiwania i w pełni ułatwi proces zakupu wymarzonego miszkania.

© 2012, niesul14. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

niesul14