Dziecko szczęściem narodu

lots of windmills 2Zdajesz sobie sprawę, że Europa się starzeje? A czy wiesz, jak szybko pączkują narody Azji? Niedługo skończy się nasza kulturowa hegemonia. Przeciętny, współczesny człowiek jest Azjatą z dwiema komórkami. Taki człowiek nie pójdzie do teatru na Dziady, nie zaśpiewa Bogurodzicy, a mesjasz narodów będzie mu się kojarzył z aplikacją na androida. Chcesz takiego świata? Jeśli nie, to czas skończyć z bluźnierczą antykoncepcją. Dzieci wcale nie są takie złe.

Korzyści płynące z rodzicielstwa

Jeśli becikowe nie przekonują Cię do tego, aby powiększyć rodzinę, wiedz, że nasze spolegliwe państwo oferuje Ci korzyści długotrwałe i regularne. Prorodzinna ulga za 2012 dotyczy wielu obywateli w tym roku, ale wciąż ich za mało. Lubisz promocje, lubisz czuć, że jesteś wyjątkowy i specjalny, a państwo daje Ci dodatkowe możliwości. Więc niech w następnym roku również Tobie przysługuje ulga prorodzinna w trakcie rozliczenia podatkowego.

To nie wszystko

Ulgi podatkowe 2012 to nie jest ostatnia gratyfikacja dla obecnych rodziców. Jeżeli jedynym Twoim towarzystwem jest współmałżonek, trzeba to zmienić. Gdy pójdziesz z własnym dzieckiem do piaskownicy, szybko odkryjesz, że wokół jest masa ludzi podobnych do Ciebie wiekiem, dzieląca z Tobą aktualne zainteresowania i potrzeby. Zawsze jest pora, by zawrzeć znajomość w strefach dla dzieci w galeriach handlowych. Kręci się tam wiele młodych, dumnych osób, które pielęgnują nasz polski naród dając mu największą nadzieję – w postaci nowych obywateli.

Na ulicy rodzice mają lepiej

Jeśli jesteś kobietą, to dobrze wiesz, że gdy będziesz szła z wózkiem przez ulicę, ludzie obdarzą Cię szacunkiem i troską. Radosne, życzliwe twarze przechodniów zawsze podniosą Cię na duchu, będziesz przepuszczana w drzwiach, zagadywana przez miłe kobiety i wreszcie odczepią się od Ciebie natrętni podrywacze. Jeśli jesteś mężczyzną, to czy zdajesz sobie sprawę, jakie wrażenie na kobietach robi poważny, troskliwy facet z dzieckiem na rękach? Tym jednym widokiem jesteś w stanie udowodnić kobiecie, że posiadasz wszystkie najważniejsze cechy, którymi musi wyróżniać się porządny, prawy, zdrowy, uczciwy, a przede wszystkim dobry Polak. Dezodorant Ci tego nie zapewni.

Nie warto zwlekać

Z biegiem czasu coraz trudniej jest mieć dziecko. Korzystajmy z możliwości, jakie daje nam państwo, dopóki jeszcze nie doczekaliśmy się pełnej dominacji narodów azjatyckich. Wzmocnijmy naród kolejnym jego członkiem i wychowajmy na obywatela, który zapewni nam przyszłość, radość, emeryturę i ulgi podatkowe!

© 2013 – 2014, sygin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

sygin