Piękno na wyciągnięcie ręki

Kanon kobiecej urody zmieniał się na przestrzeni czasów. Uwielbienie do obfitych kształtów przeplatało się na zmianę z uznawaniem za ideał smukłej i szczupłej sylwetki. Także współcześnie mężczyźni raz wzdychają do blondynek z dużym biustem, by za chwilę marzyć o seksownych, długonogich brunetkach. Nie zmienia się jedynie samo pragnienie kobiet, by podobać się płci przeciwnej.

Nowoczesne zabiegi na twarz i ciało

Czasem z zazdrością patrzymy na gwiazdy telewizji i kina. Ich uroda wydaje się być dla nas niedoścignionym wzorem. Tymczasem salony kosmetyczne oferują wiele zabiegów na twarz i ciało, dzięki którym poczujemy się piękniejsze i pewniejsze siebie. Przykładem jest mikrodermabrazja- metoda mechanicznego usuwania warstwy rogowej naskórka. Jest ona bezbolesna, szybka i bezpieczna. Już po pierwszym zabiegu nasza skóra stanie się gładsza i cudownie elastyczna. Dzięki mikrodermabrazji spłycimy blizny i rozstępy, zredukujemy drobne zmarszczki i rozjaśnimy przebarwienia. Twoim problemem jest uporczywy cellulit? Jeśli zdecydujesz się na Lipomassage, metodą Endermologie możesz całkowicie się z nim pożegnać. Jest to masaż całego ciała, wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia zakończonego dwiema rolkami, które pracują niezależnie od siebie. Głowica „ zasysa” fałd skóry, po czym intensywnie go masuje. Zabiegi nie tylko wygładzają i ujednolicają fakturę skóry, ale też modelują naszą sylwetkę.

Trwałe piękno

Zapracowane panie docenią korzyści, jakie daje wykonanie trwałego makijażu. Dzięki niemu, nawet po przebudzeniu będziemy wyglądać promiennie i świeżo. Makijaż ten polega na naturalnym podkreśleniu konturu ust, brwi i oczu. W ten sposób usta staną się pełniejsze a linia brwi wyraźnie poprawiona. Całość dopełni piękna opalenizna. W trosce o zdrowie twojej skóry wypróbuj nową metodę opalania. Coraz większą popularność zdobywa opalanie natryskowe, które jest bezpieczniejsze od typowego solarium i samoopalaczy. Daje ono efekt równomiernej opalenizny, o kolorze dobranym do twojej naturalnej karnacji. W zaledwie kilka minut mogą spełnić się twoje marzenia o złocistym odcieniu skóry. Pamiętaj o jej codziennej pielęgnacji. Naturalnie i skutecznie zadbają o nią kosmetyki na bazie ziół i roślin o właściwościach napinających, wygładzających i odżywiających. Warto zainteresować się, jakie inne korzyści daje fitoterapia, będąca alternatywą dla preparatów zawierających wyłącznie składniki chemiczne.

Nad wyglądem gwiazd kina czuwa cały sztab specjalistów. Ale my też możemy liczyć na fachową pomoc w zwalczaniu niedoskonałości swojej urody. Salony kosmetyczne dysponują szeroką ofertą zabiegów, które poprawią wygląd i kondycję naszej skóry. Pamiętajmy jednak, że prawdziwe piękno jest w nas. Jeśli czujemy się dobrze we własnej skórze, staniemy się bardziej pociągające i seksowne w oczach innych.

© 2012 – 2014, maaasta. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

maaasta