Letnie wycieczki objazdowe

Letnie wycieczki objazdowe

Letnie wycieczki objazdowe

Ewakacje.pl to strona udostępniająca starannie wybrane oferty różnych biur podróży. Udostępniamy wycieczki w różnych kierunkach i o różnym charakterze. Wśród nich niesłabnącą popularnością cieszą się wycieczki objazdowe. Dają one rzeczywistą okazję na to, by lepiej poznać dany kraj lub region. Jest to jakby wycieczka skondensowana, której uczestnicy podziwiają co dzień nowe rzeczy i doświadczają coraz to lepszych przeżyć. Polecamy wyjazdy z naszym biurem jako propozycję wczasów pewnych i sprawdzonych. Co dokładnie posiadamy w ofercie naszych wycieczek wyjazdowych?

Gorąca Hiszpania lub kulturalna Francja

W naszym planie na nadchodzące lato znajduje się ciekawa propozycja dla osób lubiących południowe klimaty. Jest to wycieczka Francja-Hiszpania, gdzie zwiedza się najbardziej monumentalne zabytki naszego kontynentu. Jest to wycieczka o dość szalonym charakterze, w trakcie której przenosimy się z kolorowej Hiszpanii do pełnej pięknych widoków Francji. W planie zwiedzanie takich miejsca jak Barcelona, Saragossa, Pampeluna, a następnie Lourdes, Carcasonne i powrót do Barcelony. Ta wycieczka przewiduje przelot z Polski na lotnisko w Hiszpanii.

A może by tak Cypr?

Dla osób, które chcą podążyć szlakiem wczesnych zabytków sakralnych, posiadamy ofertę w postaci wycieczki na Cypr nazwanej „Śladami Wczesnego Chrześcijaństwa„. W trakcie wyjazdu zwiedza się najciekawsze miejscowości na Cyprze, od Nikozji poprzez Limassol, Pafos aż do Salaminy. Na szlaku czekają oczywiście najbardziej monumentalne przykłady architektury sakralnej. Ładna pogoda jest na Cyprze gwarantowana.

A może by tak Meksyk?

Jest to propozycja dla bardziej odważnych, którzy w wakacje chcą przeżyć całkowitą zmianę klimatu, otoczenia, kultury. Wycieczki objazdowe w Meksyku obejmują dokładne zapoznania się z pozostałościami po kulturze dawnych imperiów – Azteków oraz Majów. Kolejne propozycje wycieczek do Ameryki Środkowej obejmują także inne kraje tego kontynentu, w tym Panamę, Salwador czy Kostarykę.

© 2018, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin