Świat celebrytów i plotek

Człowiek właściwie z natury jest podglądaczem. Zawsze interesowało nas to co dzieje się tam, gdzie nas nie ma, zainteresowanie to podsyca jeszcze możliwość zobaczenia lub usłyszenia czegoś co jest skrzętnie skrywane. Nic więc dziwnego, że wraz z rozwojem cywilizacji i świata mediów, zaczęli nas interesować tak zwani celebryci. Chcemy wiedzieć o nich wszystko, nie tylko o tym co robią, w co się ubierają i jak mieszkają, ale chcemy poznać ich najbardziej skrywane tajemnice.
Na te potrzeby powstają specjalne portale plotkarskie w internecie, jak i wiele kolorowych czasopism, które głównie zamieszczają informację o prywatnym życiu gwiazd. Najbardziej oczywiście interesują nas wszelkie większe i mniejsze skandale w które są zamieszane osoby znane i gwiazdy.  Nawet jeśli się do tego nie przyznajemy, to i tak bardziej lub mniej nieświadomie czytamy plotki ze świata show biznesu. Często te wszelkie skandale powstają i są nagłaśniane jako rodzaj promocji, a czasem wręcz budowane na kompletnie nieprawdziwych informacjach. W ten sposób promowane są seriale, filmy ale równie często nowe płyty czy gwiazdy. W ten sposób się publicznie uaktywniają, gdy na rynek ma trafić produkt w którym mają swój udział. Nic tak nie przyciąga zainteresowania, jak rewelacje z posmakiem skandalu. sprawdź więcej na www.modnecentrum.pl
Coraz popularniejsze są tak zwane ustawki, gdzie artyści sami informują paparazzi, gdzie i o której godzinie będą, by prasie plotkarskiej pojawiło się ich jakieś budzące emocje zdjęcie. Ma to zagwarantować stałe zainteresowanie, i zwiększony przychód z reklam, sprawić, by dany aktor miał większe szanse na angaż w ciekawych produkcjach itp. Trudno może to zrozumieć, jednak  jest to traktowane jaki najlepsza autoreklama. Skandaliści najlepiej przyciągają uwagę, podnoszą oglądalność co przekłada się na realne pieniądze. Może wielu to oburzać jednak jest to obecnie bardzo typowe dla gwiazd, muzyków czy aktorów. Wiele się w tym światku dzieje w myśl właśnie takiej zasady, nie ważne jak piszą, byle by pisali. Show biznes jest w zasadzie kontrowersyjny i bezwzględny, więc nic dziwnego że trzeba w nim być twardym.

© 2011 – 2014, proveve. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

proveve