Twój styl sukni ślubnej

Kompletując suknie ślubną na jedną z najważniejszych uroczystości w naszym życiu powinniśmy dobierać ją do typu urody Panny Młodej. Wybierając sukienkę, można zwrócić uwagę aby nie tylko akcentowała typ ciała Panny Młodej, ale również aby była dopasowana do pory roku, w której jest uroczystość. Moda ślubna zmienia się i dobrze w takiej sytuacji jest poradzić się wyspecjalizowanych stylistów lub projektantów, którzy nie tylko zaproponują odpowiednia suknię ślubną ale również pomogą skompletować gustowne i pasujące do całości dodatki.
YouTube Preview Image
Miejsce, w którym będzie odbywał się ślub może wpłynąć na wybór odpowiedniej sukienki. Można wybrać długą suknie lub rękawiczki, ale to jest zależne również od pogody. Etole lub szale są dobrym sposobem, aby Pannie Młodej było ciepło w dniu ślubu. Jeśli jest chłodny dzień można je mieć cały dzień na sobie.
Suknie w odcieniach kremowym i kości słoniowej stają się coraz bardziej popularne dzięki swojej unikalności. Suknie ślubne w tych kolorach bardzo dobrze komponują jesienią z takimi kolorami  jak złoto, czerwony i pomarańcza.
Ważnym elementem w stroju Panny Młodej jest biżuteria ślubna. Może ona pełnić role eleganckiego dodatku do sukni ślubnej albo znacznie przyozdobić skromniejszą sukienkę, jednocześnie podnosząc jej walory. Często stosowane kryształy, upiększanie brokatem srebra lub perełkami złota podkreślała styl panny Młodej. Nie powinno się zwlekać z wyborem sukni ślubnej. Decydując się wcześniej na zakup sukni, Panna Młoda ma pewien komfort psychiczny i czas na ostatnie poprawki.
Istnieje praktyczna reguła, że należy zacząć proces kompletowania stroju rok przed ślubem. Zapewni to wystarczająco dużo czasu na pełne uporządkowanie sukni ślubnej i dodatków oraz na ewentualne poprawki i zmiany.

© 2010 – 2014, vestafox. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

vestafox