Fryzura ślubne: parę słów o wyborze stylistki

Idealna sytuacja jest wtedy, gdy masz fryzjerkę, której możesz całkowicie zaufać. W końcu kto inny zna bardziej Twoje włosy niż zaprzyjaźniona fryzjerka? W takim wypadku nie powinnaś mieć problemu z uzyskaniem wymarzonej fryzury ślubnej. Jeśli nie masz swojej ulubionej stylistki, to cóż, będziesz po prostu poszukać kogoś zaufanego. Zapytaj inne koleżanki, na które są już po ślubie, może polecą Ci kogoś? Nie zwlekaj zbyt długo z wyborem stylistki, na pewno nie rozpoczynasz poszukiwań dopiero przed ślubem. Lepiej zainteresować się już tym tematem wcześniej, nawet rok przed uroczystością.

Pierwsze spotkanie ze ślubną fryzjerką

Kiedy spotykasz się ze ślubną stylistką włosów po raz pierwszy, należy pamiętać, o tym, że ona nie zna Twoich osobistych upodobań. Musisz na wstępie Jej powiedzieć, jakie fryzury najbardziej Ci się podobają, czego oczekujesz od ślubnego upięcia. Najlepszym sposobem jest zebranie zdjęć z czasopism z fryzurami, które przypadły Ci do gustu. Możesz nawet przynieść zdjęcia, które znajdziesz Internecie. Wszelkie wskazówki dotyczące stylu jaki chcesz uzyskać tego dnia, będą pomocne dla stylistki. W ten sposób Twoja fryzura ślubna na pewno będzie dopracowana i w 100 procentach odpowiadać Twoim wyobrażeniom.

Jak ubrać się na próbną fryzurę

Na próbną fryzurę przyjdź ubrana na biało, może to być nawet biała koszulka. Pozwoli to zobrazować, jak Twoje włosy będą się prezentować w zestawieniu z suknią ślubną. Należy również wybrać koszulkę z dekoltem podobnym do sukni. Jeżeli nie masz takiej możliwości to dobrym pomysłem będzie zabranie ze sobą zdjęcia sukni, a przynajmniej dekoltu. Dzięki temu stylistka przynajmniej będzie wiedziała, czego się spodziewać i jaka fryzura ślubna będzie dla Ciebie najlepsza.

Fryzura w dniu ślubu

Nie lada sztuką jest tak zaplanować dzień ślubny, aby całe przygotowania odbyły się bez poślizgu. Jeżeli będziesz musiała pojechać do salonu, na wykonanie fryzury ślubnej, a potem w inne miejsce na makijaż, to znacznie to utrudnia całe przygotowania. Może lepiej wybrać mobilna fryzjerkę i wizażystkę, które przyjadą do Ciebie w dniu ślubu?

© 2014, goodchoice. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

goodchoice