Krawaty na Ślub

Krawaty na Ślub

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Liczy się ten ważny krok ale również cała otoczka, która temu wydarzeniu towarzyszy. Kobiety miesiącami wybierają odpowiednią suknie. Można by się spodziewać, że mężczyźni problemu z wyborem stroju nie mają, lecz prawda jest taka, że nie jeden mężczyzna dłużej poszukuje garnituru, koszuli i dodatków, niż kobieta sukni. Pierwszym problemem jest zbyt duży wybór.

Fasonów ślubnych garniturów czy fraków jest tak wiele, że nie jest wcale tak prosto, wybrać ten idealny. Kupno białej koszuli ślubnej jest łatwiejsze, jednak trzeba do niej dopasować również krawat czy inne dodatki. Krawaty ślubne obecnie to szeroki asortyment. Naprawdę, wybór wcale nie jest oczywisty. Dawniej częściej wybierano muchy, dziś króluje czarny krawat, biały ewentualnie dwukolorowy. Można iść na łatwiznę i kupić gotowy zestaw koszuli i krawatu jednak nie zawsze się to sprawdza. Pamiętać trzeba, że krawat musi materiałem a nie tylko kolorem pasować do ślubnego garnituru. Ponadto, musi mieć odpowiednią długość i wiązanie.

Stylizacja ślubna w przypadku mężczyzn nie jest więc wcale tak prostą sprawą, jakby to się mogło wydawać. Zresztą wkroczyła tu moda. Obecnie coraz częściej spotyka się panów młodych, którzy zamiast białej koszuli, wkładają do ślubu koszulę błękitną a do niej biały krawat. Jest to rozwiązanie ciekawe i z pewnością zasługujące na uwagę. Szczególnie dobrze wyglądają wtedy panowie o niebieskich lub szarych oczach. Często zdarza się również, że do garnituru ślubnego mężczyźni zakładają krawat lub muchę bordową. Wygląda to naprawdę dobrze, szczególnie w przypadku panów ciemnowłosych, o śniadej karnacji.

© 2016, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin