Męskie stroje i dodatki

Męskie stroje i dodatki

Każde ważne wyjście wymaga odpowiedniej oprawy. Potrzebujemy odpowiednio eleganckich strojów i dodatków. Tu nic nie może być przypadkowe. Musimy błysną wyczuciem stylu, znajomością najnowszych trendów. Suknia kobiety, musi współgrać z garniturem jej partnera. Tylko pamiętając o tego typu drobiazgach, można liczyć na odpowiednio efektowne wejście. Suknie wieczorowe są bardziej eleganckie, niż koktajlowe.
Tu przede wszystkim wybiera się suknie długie, w odpowiednim fasonie. Liczy się to, by były wykonane z dobrego gatunku materiałów. Nie mogą prześwitywać, chociaż często zdarza się inaczej. Jest to jak najbardziej w złym tonie. Takie wpadki nie powinny się zdarzać w przypadku mniej czy bardziej eleganckich imprez. Panowie wcale nie mają prościej. Liczy się tu przede wszystkim to, by garnitury były odpowiednio skrojone, wykonane z odpowiednich materiałów.  Tu liczą się również odpowiednie dodatki. Krawaty kliknij w odpowiednim kolorze i fakturze, tak by współgrały z koszulą i materiałem garnituru.

Ogólnie krawaty zawsze stanowią największy problem, niewiele panów potrafi poprawnie je dobierać a chyba jeszcze mniej osób, potrafi je poprawnie wiązać. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest wiązanie krawata raz, i przechowywanie go w takiej formie. Oczywiście nie jest to rozwiązanie zbyt estetyczne, ponieważ mogą być później widoczne zagniecenia materiału. Z drugiej strony, lepsze drobne zagniecenia, niż źle zawiązany krawat, który zamiast zdobić, szpeci. Zaproszenie na ważną uroczystość zobowiązuje, i kobiety i mężczyźni po prostu muszą wyglądać jak najefektowniej, unikając modowych czy estetycznych wpadek. Nie problem jest założyć drogie stroje, jeszcze trzeba umieć je nosić. Trzeba wiedzieć, co można ze sobą zestawiać, a jakich zestawień unikać. Czasem równie ważna, jak sam strój, jest odpowiednia postawa.

© 2013 – 2015, cubus. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

cubus