Najmodniejsze buty tego sezonu!

W ciągu kilku zeszłych dni, pogoda uległa totalnej zmianie. Najwyższy moment na wymianę letnich kostiumów na cieplejsze. I to nie jedynie w odniesieniu do odzieży, lecz też do butów. Z tygodnia na tydzień warunki pogodowe są mniej korzystne, dlatego należy zacząć rozglądać się za zimowymi butami. Z początku jednak należy zdobyć informacje, jakie są trendy w sezonie jesienno – zimowym.

Warto wspomnieć, że absolutnie modne w tym okresie są botki na obcasie, które otrzymują coraz to większą popularność. Jeżeli chodzi o model i kolor tego obuwia, to sklepy zarówno internetowe, jak i stacjonarne dostarczają nam wiele opcji wyboru, aby znaleźć te, które w największym stopniu nam się spodobają. Najistotniejsze natomiast jest to, aby nasze botki miały obcas. Takie buty są perfekcyjnym zamiennikiem szpilek, w których jeszcze w ostatnim czasie każda z nas mogła chodzić. Dzięki nim dodamy sobie kilka centymetrów i wydłużymy swoją figurę – nie ma w tym więc nic dziwnego, iż buty te są tak kochane przez osobniczki płci pięknej.

Następnym trendem, który w zasadzie już od kilku lat króluje w modowym świecie butów, są brązowe kozaki damskie. Nadciągnął taki okres, kiedy typowe czarne kozaki zostały wymienione przez brązowe i ten oto kierunek trzyma się do dnia dzisiejszego. W sklepach możemy spotkać obuwie w różnych odcieniach brązu, ale to nie ma zbyt dużego znaczenia, a tylko daje nam bardziej zróżnicowaną gamę wyboru. Ten trend w odróżnieniu od poprzedniego, dostarcza nam więcej swobody, bowiem to my decydujemy, czy wybierzemy kozaki na obcasie, czy też na płaskiej podeszwie. A które buty na obecny okres Ty zakupiłaś?

© 2014, invisio. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

invisio