Najskuteczniejsza sztuka uwodzenia?

Szeptałem czułe słówka, chodziłem i zapraszałem na spacery w blasku księżyca, obsypywałem prezentami, zabierałem na kolacje. Uwodzenie współczesnej kobiety może przybierać różne formy i jest dość trudne. Są różne w zależności od inwencji twórczej, jaką możesz się wykazać. Często też niestety zależą od grubości portfela, ale musimy pamiętać, że sztuka uwodzenia nie zależy od pieniędzy. W ciągu ostatnich dekad sztuka uwodzenia kobiet z goła się zmieniła.

Różnice, jakie nastąpiły w kulturze, zmiana norm moralnych, inne spostrzeganie i pokazywanie erotyzmu spowodowało, że kobiety dzisiejszego erotycznego wręcz świata sztuka uwodzenia z przed 30 lat w ogóle nie interesuje, ani nie ekscytuje. Czy uwodzenie dziś jest łatwiejsze niż kiedyś? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi jednak wielu mężczyzn odpowiada, że jednak tak.

To wynika z całą pewnością ze zmian zachowania, sposobu funkcjonowania obu płci. Mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na to jak wyglądają, natomiast kobiety coraz częściej od zakładania rodziny i bycia gospodynią domową oraz mama pełno etatową wybierają swój rozwój i inwestują w karierę. W dzisiejszym świecie najmodniejszymi mężczyznami, tymi najczęściej wybieranymi przez kobiety, tymi, którzy mogą liczyć na udany podryw są jedynie wysportowani, przystojni i zadbani panowie, posiadający odpowiednio gruby portfel. To fakt, że mając wybór każda kobieta tak właśnie wybierze, bo będzie liczyć na stabilność emocjonalną i finansową.

Zauważyłem także, że wraz ze wzrostem wykształcenia i zainteresowań kobiety poszukują mężczyzn raczej podobnego do niej. Mężczyzna dobrze, by dzielił partnerki zainteresowania i miał pojęcie o wiedzy mniej więcej takiej samo. Z takim mężczyzną kobiety są pewniejsze siebie, mogą z nim dzielić swoje pasje i zainteresowania. Mogą także konsultować się i dyskutować, natomiast, jeżeli my będziemy mniej wykształceni, to kobiety sobie mogą myśleć, o czym będę z nim gadać. Skuteczna sztuka uwodzenia kobiety w celu pozyskania przyszłej żony i matki, przynajmniej na początku wymaga odpowiedniej prezentacji, a tym samym każdy facet chce wypaść jak najlepiej i szuka wyrafinowanego wyjątkowego sposobu zwrócenia na siebie uwagi. Te i wszystkie inne sztuczki związane z zagadnieniem, jakim jest sztuka uwodzenia znajdziesz w moim newsleterze.

© 2013 – 2014, mzrobocze. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

mzrobocze