Transport ślubny: Gdzie, kiedy i za ile

Jeśli planujesz ślub, to masz wiele do myślenia. Sporządzenie listy gości, wysyłanie zaproszeń, rezerwacja miejsc w sali bankietowej, wyszukanie idealnej sukni – to wystarczy, aby zacząć wyrywać sobie włosy! W zgiełku każdy planuje ten najlepszy dzień w swoim życiu, lecz czy jest to możliwe, że można zapomnieć o jednym niezwykle istotnym szczególe? Zgadza się – mówimy tu o transporcie ślubnym.
Choć temat ten może nie być aż tak ekscytujących, gdzie wybrać się po idealne buty pasujące do sukni ślubnej, wybór firmy wykonującej przeprowadzki ślubne może złamać ten stereotyp lub sprawnej zrealizować ten wielki dzień.
Gdzie
No to zaczynamy! Będziesz potrzebować transport ślubny, jak wynajem limuzyny, czyli przejazd przynajmniej do i od kościoła. Jeśli Twój ślub i wesele odbędzie się w tym samym miejscu, to może być wszystko. Ale nie tak szybko … Wiele par, które wolą zarezerwować limuzynę do podwiezienia ich z wesela do hotelu na noc przed wyruszeniem na podróż poślubną, zwłaszcza gdy wypije więcej drinków.
Przy planowaniu transportu do ślubu, należy brać pod uwagę panią młodą, pana młodego, wesele, oraz członków rodzin, które mogą mieć trudność jeśli mieszkają poza miastem. Ponadto niektóre panny młode mogą zamówić do transportu wizażystkę, stylistkę włosów, fotografa oraz osobę do planowania weseli, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy po przybyciu w recepcji.
Kiedy
Według ekspertów od spraw ślubnych, ważne jest, aby wynająć firmę przeprowadzkową około sześć miesięcy przed weselem. W rzeczywistości, jak tylko podejmiecie ostateczną decyzję w sprawie daty ślubu i ceremonii, zastrzegając transport ślubny, powinien to być twój następny krok.

© 2012 – 2014, zamirafal. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

zamirafal