Kalendarze na każdą okazję

Kalendarze na każdą okazję

Kalendarze na każdą okazję

Nie każdy jest człowiekiem usystematyzowanym i dokładnym – można powiedzieć, że zdecydowana większość taka nie jest. Jednak mając przed sobą określony plan, który chcielibyśmy rozłożyć w czasie lub chcąc po prostu lepiej planować swoją przyszłość, powinniśmy skorzystać z kalendarza. Najlepiej takiego, który jest wygodny, można w nim zapisać wiele i jest na tyle trwały, że z pewnością będzie z nami co najmniej rok. Taki właśnie jest kalendarz Moleskine.

Kalendarz – co nam daje?

Kalendarze to baza do planowania. Praktycznie wszystkiego, bo przyda się on przy realizacji skomplikowanych projektów, jak i przy zwykłym umawianiu się do dentysty. Czasami kalendarze mają bardziej osobiste znaczenie, gdy na przykład zapisujemy w nich nasze luźne myśli lub daty urodzin bliskich nam osób. Kalendarz to taki nasz przenośny sposób, by o wszystkim pamiętać. O dziwo, takie same funkcje daje nam telefon, jednak korzystanie z niego jest mniej popularne. Głównie, dlatego, że nie chcemy w nim zapisywać wszystkiego. Skorzystanie z długopisu lub ołówka i własnoręczne zapisanie czegoś na papierze jakby bardziej nas zobowiązuje.

Co znajdziemy w ofercie Moleskine?

Marka Moleskine postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych osób, które chcą korzystać z kalendarzy poręcznych i wygodnych. Wyposażyła swoje kalendarze w notatniki, pozwalające robić obszerne notatki. Posiadają one miękką lub twardą oprawę, do tego dostępne są w różnych opcjach (rozkładzie tygodniowym lub miesięcznym). To nie wszystko, bo wybierać możemy kalendarze Moleskine w rozmiarze od XL do kieszonkowego.

Specjalne kalendarze dedykowane

Kalendarze dedykowane to specjalne wydania, które przeznaczone są dla osób dbających o wykonywanie konkretnych obowiązków lub dla miłośników danego zainteresowania. W ten sposób kalendarze Moleskine występują w wersji dla tych, którym zależy na usystematyzowaniu prac w domu lub w ogrodzie. Do tego wybrać możemy kalendarz filmowy, z przepisami, muzyczny, restauracyjny, a dla fanów trunków – kalendarz piwny.

© 2018, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

admin