Agencja promocji Twoją formą reklamy

merchandisingUsługi promocyjne wielu agencji promocyjnych są dziś bardzo pożądaną usługą. Dobrze chyba wiecie w dobie internetowej rzeczywistości, że bez odpowiedniej reklamy szanse na dobre sprzedanie produktu są nikłe. Dlatego firmy takie jak Savoir mają przyjemność prowadzić w tym zakresie kompleksowe usługi promocyjne na które składają się degustacje, akcje promocyjne, ulotki i chyba najbardziej ulubione przez Klientów sieci handlowych hostessy promocje. Na terenie wszystkich województw, a w szczególności Mazowieckiego i śląskiego agencje ściśle współpracują z regionalnymi Kierownikami Sprzedaży. To oni mają decydującą rolę w zakresie organizacji akcji promocyjnych i degustacji artykułów spożywczych.

Agencja promocyjna

Wspomniana wcześniej agencja merchandisingowa Savoir organizuje wykładanie towaru (wynajem hostess, utrzymanie miejsc degustacyjnych w idealnej czystości) na szczeblu regionalnym jak i centralnym będącym wizytówką firmy. Aby uzyskać pełny obraz usługi merchandisingowej przygotowywany jest specjalny monitoring cenowy produktów Klienta oraz produktów konkurencji. Stawka godzinowa za wynajem hostess obejmuje rekrutację hostess, szkoleniem z zasad promocji oraz nadzór nad przebiegiem projektu. To, na co powinieneś zwrócić uwagę to czy agencja promocyjna oferuje doświadczenie we współpracy z największymi korporacjami FMCG oraz czy sprawnie funkcjonuje system rozliczeń dla usług outsourcingowych.

Hostessy promocje

Każdorazowo po weekendzie promocyjnym agencja promocji hostess powinna przedstawić, co tygodniowe elektroniczne raporty, zawierające dane przedstawiające organizację akcji. Między innymi lokalizację, grafik pracy hostess i ilość pracujących hostess, a także wyniki sprzedaży akcji promocyjnych zanotowane przez hostessę i uwagi dotyczące akcji promocyjnej. Z naszej strony zachęcamy do współpracy merchandisingowej firmy, które nie miały jak dotąd do czynienia z taką formą promocji. Zatem realizuj akcje promocyjne, które będą o wiele bardziej skuteczną formą reklamy!!!  Jeżeli natomiast chciałbyś poszerzyć zakres usług o outsourcing kadrowy to na pewno warto spojrzeć na zakres współpracy proponowany przez agencję, czy oferuje rekrutację i szkolenia personelu, oraz czy usługa obejmuje obsługę kadrowo-płacowa personelu, rozliczenia roczne PIT i rozliczanie trasówek.

© 2013 – 2014, darteye. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

darteye