Suknie na Studniówkę

Każda impreza, bez względu na jej znaczenie jest dobrym pretekstem do odświeżenia garderoby. Kobiety przede wszystkim lubią poszukiwania właściwej kreacji. Przymierzanie, dobieranie dodatków, poszukiwanie odpowiednich butów, torebki, biżuterii itp. Suknie na studniówkę są jedną z pierwszych kreacji, w poszukiwanie, której tak bardzo się angażujemy. Jest ważne to, by była w odpowiednio modnym fasonie, z modnych materiałów, w odpowiednim kolorze. Tu jeśli chodzi o kolor i studniówkę są spore ograniczenia, przyjęte jest, że studniówkowa sukienka może być czarna, ewentualnie granatowa lub ciemno szara z dodatkiem bieli. To sprawia, że i mniejsze mamy możliwości poszukiwania.
Musimy się ograniczyć do kreacji w tych określonych kolorach. Podobnie buty do sukni muszą być w stonowanej barwie a także muszą po prostu pasować do samej kreacji. Zresztą ogólnie poszukując kreacji na ważne wyjście, raczej skłaniamy się w kierunku spokojniejszych barw. Mało jest kobiet, które wybierają suknie w odważnych kolorach, chyba, że na plaże. Wiele tu również zależy od figury kobiety i tego jaki ma ona do niej stosunek. Kreacje dla Pań o bardziej zaokrąglonych kształtach powinny być dobierane bardziej starannie. Wiele tu zależy od materiałów i fasonu sukni, od tego jak jest ona szyta.
Najlepiej niedoskonałości maskują suknie luźniejsze jedna np cięte pod biustem, tak by podkreślić ten atrybut kobiecości, który może akurat być obfity. Sprawdzają się w tym wszystkim również suknie z grubszych materiałów, które ładnie podtrzymują ciało, co czasem wyszczupla. Co do fasonów sukni to sprawdzają się również kroje proste, tzw krój ołówkowy, który również umożliwia zatuszowanie wielu niedoskonałości figury. Ogólnie zawsze obroni się kobieca sylwetka, gdy pomimo zbyt obfitych kształtów, kobieta ma długie zgrabne nogi, które odciągają skutecznie uwagę od innych rzeczy.

© 2012 – 2014, proveve. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

proveve