Style męskiego ubioru

Wokoło nas wszystko w  zasadzie kieruje się modą. Przede wszystkim modę widać w sposobie ubierania się i to przedstawicieli obu płci. Obecnie najczęściej w modzie zauważalna jest sezonowość. W jednym sezonie modne jest to , w drugim coś innego. Odzież dla Panów również nie jest w stanie oprzeć się modzie. Chodzi tu przede wszystkim o to, że w męskiej odzieży dzieje się obecnie najwięcej. Panowie coraz odważniej dobierają garderobę, większą uwagę przykładają do tego by ubierać się na czasie, uważniej dobierają kolory i fasony.
Zresztą ich stroje są teraz bardziej zróżnicowane niż dawniej. Zarówno pod względem fasonów i krojów jak i urozmaicenia. Więcej w męskich szafach bluz, sportowych marynarek i koszul, które noszone są bez marynarki. Moda męska wcale nie jest taka nudna jak mogłoby się wydawać, nie ważne, że nie jest tak spektakularna jak moda damska ale w niej się równie dużo dzieje. Przede wszystkim więcej tu drapieżności, podkreślania męskich zalet i to nie tylko poprzez garnitury czy krawaty, lecz również  T-shirty, wzorzyste koszule czy poprzez dodawanie męskiej apaszki. są tutaj
Panowie również zdecydowanie częściej inwestują w dodatki takie jak wisiorki czy bransoletki, które również są tak dopasowane, że w brew pozorom dodają męskości. To już nie te czasy, kiedy jedynie spinki do mankietów, zegarki czy sygnety były biżuterią męską, obecnie jest zdecydowanie więcej dodatków do wyboru, które wcale nie ujmują panom męskiego wdzięku. Różnica między męską a damską modą, jest taka, że ta pierwsza nie zmienia się tak szybko, jak ta druga. Moda męska nie ulega sezonowości, okresy, gdy coś jest modne jest tu zdecydowanie dłuższy, nie zmienia się to tak dynamicznie ale również rzadziej coś co przestało być modne, ma możliwość powrotu do łask, co z kolei jest tak powszechne w modzie damskiej.

© 2011 – 2015, proad1. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.koban.pl

proad1